29 березня о 14:00 відбудеться онлайн-пресконференція на тему: «Жіночі обличчя війни. Боротьба і творчість українських письменниць в еміграції» (Zoom).

Організатор: УКРІНФОРМ

Учасники:
🔹Александрова Ольга(Люксембург);
🔹Леся Мудрак (Литва);
🔹Юлія Бережко-Камінська (Польша);
🔹Валентина Возная (Польша);
🔹Еліна Бицюра (Польша);
🔹Анастасія Сайферс (Польша);
🔹Olena Palashek (Латвія);
🔹Анастасия Марсиз (Італія);
🔹Юлия Бузыкина (Кіпр);
🔹Олеся Тарасенко (Швейцарія);
🔹Maria Miniailo (Німеччина).

Модератор – Иван Степурин – видавництво Саміт-Книга

Довідково. Ще місяць тому усіх вище перерахованих об’єднувала авторська приналежність до одного зі столичних видавництв, а сьогодні гуртує ще й спільна біда.

Формат заходу – онлайн (Zoom)

Журналісти зможуть поставити питання онлайн через ZOOM.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

Акредитація триватиме до 12:00 29 березня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, після чого буде надано доступ до посилання на захід в Zoom.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

https://fb.me/e/1JLzS3Dni

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».