Гранд-прем’єра кінокомедії “Велика Прогулянка” для представників ЗМІ та блогерів

23 лютого 2022 року у кінотеатрі “Оскар” (ТРЦ Gulliver, Спортивна площа 1а) відбудеться гранд-прем’єра комедії “Велика Прогулянка”.

Запрошуємо стати частиною цієї події:
– офіційна частина заходу та вечірка — 19:00;
– старт показу фільму — 20:00.

“Велика Прогулянка” — перший спільний кінотеатральний проєкт FILM.UA та телеканалу “Україна”.

Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.
Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила.

Режисер фільму — Олег Зборовський.
Автори сценарію — Артур Лерман, Вячеслав Островцев, Гарік Бірча.
Продюсери фільму — Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук.

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

Зіркові камео: VERKA SERDUCHKA, мама & band, Андрій Пятов, Євген Коноплянка.

Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Для акредитації перейдіть за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffbgpf1YabwnS8eGoG5sV_8bcz-qJs5w4OqrTJf5i3CQAB7Q/viewform?fbclid=IwAR07Y0Nn9AC3iDpMjhg2SVorzePsjL9sZo2X2KIZAvaGMer_Cc3C8kJFyU0 і натисніть «Далі»

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian