PREMIeRA do dnia Zbroinykh Syl Ukrainy: Liusia Kava prezuntuie synhl «NARODNA»

«НАРОДНА»- пісня ПЕРЕМОГИ! Зараз усім українцям дуже потрібна підтримка і незгасна віра. Ця пісня-мотивація для кожного впевнено йти до перемоги.

Авторська пісня співачки написана про наш народ, тому і має назву – «НАРОДНА». Вона про нас усіх, про кожного з нас!  

«Ми живемо в історичний час, про який будуть писати у книгах. Щодня ми виборюємо нашу свободу та будуємо нове майбутнє для усіх нас. Сльози на очах та гордість переповнюють мене. Я вірю, наша Перемога вже близько. Я пишаюся нашими захисниками і захисницями, які боронять нашу Україну. Моя безмежна вдячність кожному.» – розповіла Люся Кава.

Люся Кава у кліпі постає у образі птаха сокола, який з давніх часів є символом відваги та хоробрості, символом свободи. Саме з нього починалась історія нашого тризубу, який є символом волі й незалежності українського народу, символом нації й держави, символом нашої визвольної боротьби.

«Велика подяка усім військовим, які прийняли участь у зйомках кліпу. Це не актори, а українці різних професій, які з 24 лютого, коли розпочалась повномасштабна війна, пішли до лав ЗСУ захищати нашу землю та наш народ. Для мене велика честь стояти поряд з  героями, які приєднались до творчого фронту». – поділилась артистка.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.