ПРЕМ’ЄРА 2023: Пісенне «Коло» традицій крутять T.HUTSULS

«Трушні» гуцули з Коломиї T.HUTSULS активно увірвалися у 2023 рік. «Коло» – уже друга пісенна прем’єра гурту цьогоріч.  

«Коло» – філософська історія про те, що все у житті невпинно. Час не зупиняється: світанок, день, вечір, ніч, знову – світанок, день… І так – по колу. Утім, кожен із нас проживає власний цикл. І як саме ми пройдемо цей, свій, шлях – залежить виключно від нас.

  • Ми – це те, що ми залишимо після себе, – каже вокалістка T.HUTSULS, авторка пісні «Коло» Алекса Цимбал. – Це наші вчинки, дії, наш досвід, який ми набуваємо протягом життя. Досвід, який потім передамо у наступні покоління, які будуть проживати уже власний цикл життя і транслювати власну філософію.

Пісня «Коло» – про те, що треба жити тут і сьогодні. Розуміти, що саме тобі потрібно, будувати свої цілі, йти своїми дорогами. Та при цьому не забувати і не цуратися рідного, відчувати зв’язок з природою, яка надає тобі сили. Цінувати традиції, шанувати їх та оберігати: «Зорепадами стали дні, / По стежках ми блукали, / Вороття не шукали. / Колискові свої пісні / Онукам відспівали / І вільнії злітали». Істина незмінна: чим міцніший твій зв’язок із минулими поколіннями, тим впевненішим буде твій шлях. 

Послухати «Коло» від T.HUTSULS:

«Коло» на цифрових платформах:

https://found.ee/EWYpu

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.