На екранах кінотеатрів України з‘явилася довгоочікувана стрічка «Голос кохання». Очікування підігрівалося тим, що реліз фільму двічі переносився у зв’язку з пандемією коронавірусу у світі. Ще до листопаду минулого року стрічка була одна із найочікуваніших французьких релізів. Співачка Селін Діон, стала прототипом головної героїні (Алін Дьє)

Французька актриса Валері Лемерсьє, стала сценаристом і режисером картини, Валері зіграла і саму головну роль у фільмі. У стрічці присутні такі актори, як Сільвен Марсель (роль коханого і продюсера Алін), Вікторія Петросійо, Даніель Фішо, Антуан Везіна, Рок Лафортьєн та інші. Вікторія Петросілло виконала всі музичні партії в кінострічці, також співачка відома під прізвищем Сіо.

Сюжет стрічки це дивовижна історія музичного становлення. У Квебеці, в родині де всі захоплюються музичною творчістю, народжується 14 -та дитина – дівчинка Алін. І щойно дитина підросла, родина розуміє, що у Алін неймовірний талант. Все життя підлітка змінилося в одну мить, коли раптово її спів чує музичний продюсер Гік-Клод Камар і дарує дівчині білет в нове життя, де основою є музика і кохання.

Алін Дьє 14-та дитина в багатодітній родині, а тому найулюбленіша, вся родина запевняє дівчину, що в неї дуже велике і щасливе майбутнє, адже з таким голосом народжуються далеко не всі, і родина вирішує діяти – мама дівчини намагається писати авторські пісні, один з братів Алін – Жан-Бобен – пише музику, згодом вони записують пісні на касету і відправляють продюсеру, котрий в той момент знаходиться на межі банкрутства (в реальності продюсер Селін Діон Рене заклав свій дім, щоб записати її перший диск). Так Камар стає продюсером Алін, а згодом робить їй пропозицію руки і серця.

У фільмі присутні всі хіти співачки Діон, вони неодмінно прикрашають картину і переносять глядача в концертну залу. Стрічка вийшла досить динамічна і яскрава, автору таки вдалося передати на екрані життя зірки і талановитої співачки. Авторка фільму Валері Лемерсьє є давньою прихильницею співачки, вона також з багатодітної сім’ї, тому і надихнулася життям і творчістю всесвітньовідомої Селін Діон.

У фільмі використали комп‘ютерні технології – 57-літня Валері грає свою героїню с 6-літнього віку, і як запевняє глядач, цей ефект нікого не залишить байдужим.