15 серпня у самому серці столиці Олександр ПОНОМАРЬОВ дав Великий сольний концерт з оркестром та презентував нову фантастичну ПРОГРАМУ «Неймовірна»!

15 серпня на живописному оглядовому майданчику КВЦ «Парковий» у серці Києва відбулася очікувана подія – головний романтик країни Oleksandr Ponomaryov (Олександр Пономарьов) представив нову концертну програму.


Це видовищне дійство не залишило байдужим ані давніх цінителів, ані нових шанувальників артиста. Його композиторський талант, унікальний спів, елегантність і витончені манери заворожують. Олександр – справжній Митець, який щоразу дивує своєю творчістю, відкриває в душах людей потаємне та глибинне. Десятки його пісень витримали найголовнішу перевірку – випробування часом, їх люблять і співають майже чверть століття.

У супроводі симфонічного оркестру та кращих рок-музикантів Олександр Пономарьов постав перед публікою з новою програмою «Неймовірна»! Це було грандіозне Шоу, магія поєднання музики, голосу, світла і звуку. Усе це дало кожному глядачеві дещо особливе, адресоване тільки йому: спогад і мрію, відчуте і незвідане, пройдене і ще не відкрите. Це було шоу , яке не залило нікого байдужим!

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото головного редактора Ірина Савенко
PR Lucky Ukraine PR Agency

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian