Полякова з дітьми довела Єфросиніну до сліз та пообіцяла навчити Юлю Саніну готувати кутю

В рамках тижня колядок, який Оля Полякова оголосила 7 січня, разом з підопічними благодійного проєкту “Дитинство без війни” співачка в прямому ефірі Instagram знову завітала в гості  до своїх зіркових друзів. Цього разу вони  щедрували та засівали у Маші Єфросиніної, Tayanna, Даріо Срна, Дзідзьо та Юлії Саніної. 

Попри повітряну тривогу та вибухи, які пролунали в Києві, прямий ефір все ж таки відбувся. Першою до ефіру долучилася Маша Єфросиніна. Телеведуча ледве стримувала сльози. Вона зізналася,  що через постійну небезпеку часом здають нерви. Та коли побачила і почула дітлахів – розчулилась. Маша розповіла, що не вміє щедрувати. Тож діти пообіцяли її навчити. Натомість Оля Полякова зізналася, що під час новорічно-різдвяних свят любила їздити до бабусі в село в Київську область. Адже щоразу після колядок і щедрівок поверталася додому з величезною торбою цукерок. 

Засіяли діти разом із зірковою амбасадоркою і в директора з футболу “Шахтаря” Даріо Срна. Спортсмен розповів, що в Хорватії, звідки він родом, також є традиція щедрувати. 

“Команда “Шахтар” наразі на зборах у Туреччині, ми готуємося до наступних матчів. Коли ми граємо “Лігу Чемпіонів”, ми завжди наголошуємо, що граємо за Україну, українців та українських дітей. Ви надихаєте нас на нові перемоги. Дякуємо вам”, – Даріо Срна. 

А от хто дійсно знається на українських традиціях, то це DZIDZIO. Він розповів, як святкують на Львівщині і повінчував усіх так, як колись вчив його тато. Пам’ятає з дитинства колядки і ТAYANNA. Вона заспівала рідкісну щедрівку “Йосип старенький”, якої навчила її бабуся. Чим розчулила Олю до сліз.

Зустрічала засівальників також Юлія Саніна. У жовтні минулого року український рок-гурт THE HARDKISS провів два благодійні концерти в Туреччині на підтримку проєкту “Дитинство без війни”. Між виступами фронтвумен гурту побувала в одному з готелів, де на постійній основі мешкають підопічні проєкту і зустріч з малечею її надовго вразила. Після колядок зізналась, що теж мріяла щедрувати, але такої можливості не було. А ще домовилася про кулінарний майстер-клас від Олі Полякової з приготування куті у прямому ефірі.   

“Я мрію навчитися готувати кутю. Бо на жаль досі не вмію цього робити. Нам бабуся завжди приносила. Зараз змінюються покоління, вже мама моя вчиться готувати кутю”, – Юлія Саніна. 

Нагадаємо, на Різдво Оля Полякова оголосила тиждень колядок на підтримку дітей-сиріт благодійного проєкту “Дитинство без війни”. Перший прямий ефір відбувся 7 січня. Зібрані кошти підуть на лікування зубів та повний чек-ап здоров’я 652 дітей, які знаходяться за кордоном вже близько 10 місяців. 

ВІДЕО: https://www.instagram.com/reel/CneI0x7qGlf/?igshid=OTRmMjhlYjM= 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.