16.04 в м. Цюріху відбулася акція Подяки Українців Швейцарській громаді. Метою цієї зустрічі було висловити свою щиру вдячність усім людям хто нас так сердечно підтримує у ці скрутні часи, а також разом відсвяткувати велике свято Великодня.

До акції долучилися українці що проживають на даний момент у Цюріху, Женеві, Шаффхаузен, Люцерні та, навіть, приїхала українка з Парижу. Загалом нараховувалось приблизно більше 100 учасників. 

Посол України в Швейцарії Артем Рибченко особисто привітав Українців і всіх  громадян Швейцарії з таїнством Воскресіння Господнього. Хода прямувала вулицями старого міста, дарувала квіти перехожим, співала українські пісні і дякувала за прихисток громадян України в Швейцарії. Акція відбувалася під супровід гри саксофону, флейти і баяну, українську пісні.

«Ми, українці боремося завзято за нашу свободу і самоідентичність на передньому фронті і в тилу. Наше життя перемінилось 24.02, але ми разом і з усім впораємось. Цією акцією ми хочемо показати всьому світу, що де б ми не були, український дух живе в наших серцях. Він про свободу, самовизначеність повагу до ближнього і взаємовиручку. Навіть в такі складні часи, українські серця здатні бачити проблиски світла в кінці тунелю і знаходити ресурс для натхнення. Не важливо скільки нас, важливо хто ми!» – зазначили організатори акції Polina Andermatt та Олеся Тарасенко.

Також організатори відзначили всіх причетних до технічної сторони організації заходу: музикантів, вокалістів, фотографів, чудових господинь за смаколики, UVZO за логістичну і фінансову підтримку, Українське Посольство за дипломатичний супровід, медіа представництво.

Акція відбулася за підтримки:

– Посольства України в Швейцарській Конфедерації, 

– UVZO – Ukrainischer Verein Zentral und Ostschweiz, 

– World Woman Club

📰Медійна підтримка акції: 

– Lucky Ukraine, 

– Trend Focus, 

– Швейцария для всех

Дві країни, але у нас єдині цінності – свобода, справедливість, взаємодопомога. Ми цінуємо допомогу наших швейцарських друзів. 

Запрошуємо українців в інших країнах приєднатися до нашої акції подяки.

Фото Євгенія Черкасова

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».