Перетворювати суперечки в донейти — ініціатива #ua_daily_donate

На вулицях Києва з’явилися постери зі спірними питаннями. Скануй QR-код та кидай донейт, щоб проголосувати. #ua_daily_donate у колаборації з Antiprotiv Creative Agency прагнуть трансформувати суперечки в регулярні донейти.

Чи ок тусити в барах під час війни? Чи існують хороші росіяни? Дозволити чоловікам виїзд за кордон? Відповідь здається очевидною чи навпаки? Знайти постери можна на стінах міста, а проголосувати донейтом за свою позицію можна просканувавши QR-код. Але не все так просто.

Переходячи за посиланням, бажаючі висловити свою думку потрапляють на лендинг (мобайл*) без жодного голосування, де виявляється, що їхню увагу привернули, аби нагадати зробити свій внесок в перемогу сьогодні.

“Як в житті так і у нашій PR-кампанії, немає єдиної правильної відповіді, адже ТАК чи НІ ведуть до одного — до збору коштів для нашої волонтерської інціативи, а яка в свою чергу розподіляє їх на потреби з фронту“, — коментує засновниця #ua_daily_donate Ілона Вороніна.

Ціль проєкту  зробити щоденний донейт звичкою кожного свідомого українця, який має таку можливість, адже навіть найменший внесок важливий.

На сторінках ініціативи (в Instagram та Telegram) щодня розміщуються перевірені модераторами запити від локальних фондів, волонтерів та окремих частин ЗСУ. 1 день = 1 новий збір. Два кліки — і гроші вже там, де вони необхідні.

Ідея проєкту вже зібрала більше 2 млн гривень на локальні запити. Однак, з кожним днем збори зменшуються, люди втомлюються, звикають та забувають про такий необхідний внесок. Тож, не витрачаймо час на суперечки, а інвестуймо в спільну перемогу!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.