27 вересня в Caribbean Club відбувся музично-розмовний вечір в стилі dinner party «Пашина 20-ка»

Це грандіозне шоу від знаменитого хіт-параду за однойменною назвою «Пашина 20-ка».

В рамках концертної версії своєї радіопередачі виступили відомі артисти вітчизняної естради, такі як: Собчук Олег (фронтмен гурту СКАЙ / SKAI), D.Libra, Віталій Кириченко (фронтмент НУМЕР482), Green Grey, Олександр Лозовський, Арсен Мірзоян, Євген Мовенко, ANNA MARIA, Аліна Башкіна, Костянтин Шелудько, Alex Peakman та учні музичної Академії А.

Вони виконалм хіти легендарного гурту “The Rolling Stones” на честь талановитого барабанщика Чарлі Уоттса. Людини, яка назавжди закарбувала своє ім’я в історії рок-музики.

Також ведучий розповів цікаві факти про гурт та їх творчість, і буде вести спілкування з відомими гостями, які будуть сидіти в залі.

Спеціальні гості – барабанщики: Ерланд Сіволапов, Олександр Гарькавий, Анатолій Шмаргун.

Музичний супровід: Kaska Records

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».