Нове столичне місце – рок блюз паб “Pepper`s Club” цього тижня гучно відчинило свої двері та продовжує драйвитинатовп зірковими виступами. У четвер центр Києва здригався в такт басам гітаристів гурту O.Torvald і проживав кожну історію, яку розповідав у своїх треках фронтмен Женя Галич.

Концерт гурту був присвячений 5-річчю альбому «#нашілюдивсюди», і здавалося, що в кожного затятого шанувальника серце билося сильніше, а голос захрипав від підспівувань улюбленим хітам. До того ж, до уваги слухачів Женя представив першу, дуже емоційну пісню «Нету внутри» з майбутнього альбому, який символізує перехід від безтурботного й легкого літа до депресивної і дощової осені.

Вечір цілком можна назвати виступом контрастів. Від пісні до піснею натовп шаленів, отримуючи задоволення від сексуальних відвертих треків, а далі разом із гуртом сумував і ностальгував. В один момент, розповідаючи передісторію пісні, Женя вимовив: «Нікітос, хочу попросити в тебе пробачення!», після чого гітарист з минулого складу гурту піднявся на сцену, і вони обійнялися. 

«Знаєте, у 2016-му я думав що в мене все ще попереду, багато мріяв, багато помилявся. Та зараз у мене є мої хлопці, моя сім’я, мої друзі, команда. Ніколи не пізно зрозуміти одну просту річ – любов править світом! Я люблю кожного, дуже дякую! Раз, два, три – наші люди всюди!» – зал здійнявся аплодисментами від цих слів фронтмена.

Кілька закоханих пар, які прийшли на концерт, так палко дивилися одне одному в очі, що здавалося, прожили кожну пісню за ці дві години неймовірної атмосфери виступу.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».