Олег Фідельський презентував новий трек, який заряджений підіймати настрій

Олег Фідельський розповідає, що  історія створення пісні “Гей дана гей” виникла доволі давно. Співаку хотілося написати  щось про наші гори та про їхню магічну силу.

«Війна, яка прийшла на нашу землю, дала нам можливість по-іншому відчувати та пишатися тим, що ти українець. Знаючи, як ЗСУ дає гідний відпір ворогу, стимулювало мене до написання нової пісні. Наші гори, полонини та природа прирівнюються до сили, мужності і відважності наших хлопців. Хотілося би охопити весь період часу від спокійного мирного життя, захоплення та симпатії, до моменту, як в наш дім постукала  біда. Клятий ворог, який перетнув кордон Славної Держави у страшному сні не очікував такий відпір та тиск наших ЗСУ. Об’єднаність, згуртованість наших українців взагалі поклала його на лопатки. Це дійсно велична, світла та міцна родина, яку не злякає темрява», – ділиться артист.

Участь у створені пісні «Гей дана гей» брала та сама команда людей,однодумців, з якими Олег вже понад рік тісно співпрацює. Ділиться своєю творчістю та думками.

«На мою думку, саме зараз потрібно людей чимось підтримати, підбадьорити і ніщо так не лікує, як музика та гарна українська пісня. Далі буде наша перемога це однозначно, тому і пісня така підбадьоруюча, рішуча та переможна. Не сумнівайтеся і скоро ви побачете, як наші козаки будуть проганяти ворога, який наробив нам стільки біди. Все буде Україна !Ми переможемо!»,- запевняє співак.

Фідельський, як і всі українці очікує від 2023 року звісно нашу перемогу.

«Сподіваюся на відродження наших міст і сіл, економіки та звичайно спокійного мирного життя. Викорінити бюрократію, корупцію та договорняки, які прогризають постійно дно. Нашим ЗСУ надати можливість безкоштовно відновлюватися в якісних реабілітаційних центрах та забезпечити їм та їхнім сім’ям добре фінансове становище. Адже вони пройшли  справжнє пекло. Безмежна вдячність та низький уклін всім, хто захищав і захищає нашу неньку Україну від окупанта. Слава Героям! Слава Україні!», – додає Олег.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.