Одне з одним. Просторові діалоги. географія витіснення
Лабораторія сучасного мистецтва «Мала Галерея Мистецького арсеналу» презентувала виставку «Одне з одним. Просторові діалоги. географія витіснення».
Проєкт триватиме до 28 травня 2023 року.

«Одне з одним. Просторові діалоги. географія витіснення» — п’ята виставка у серії діалогів художників та художниць в межах проєкту «Одне з одним. Просторові діалоги».

Для цієї виставки художники Ярослав Футимський і Антон Саєнко, що були запрошені до діалогу, створюють простір для колективної розмови про землю, пейзаж, мову і проростання. Оскільки мистецтво є мовою, то зараз, проживаючи разом досвід війни і думаючи про роль мистецтва в часи катастрофи, ми всі так чи інакше говоримо про одне й те саме.
Учасники виставки: Катерина Алійник, Нікіта Кадан, Віталій Кохан, Кристина Мельник, Найджел Ралф, Антон Саєнко, Ярослав Футимський.
Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
У Малій Галереї Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10) виставка триватиме до 28 травня 2023 року.
Графік роботи:
вівторок – неділя, з 12:00 до 19:00
Вхід вільний

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.