Днями рок-гурт з Одеси Grandma`s Smuzi презентував своє бачення світового хіта гурта Rammstein – Deutchland. І якщо німці співають про Німеччину, то одесити, відповідно, про Україну. Українська версія носить назву Ukraine. За іронією долі, вокалістом гурту є виходець із Туреччини, Туфан Чіґдем, який вже 14 років проживає в Одесі. Хлопець настільки закохався в нашу державу, що не тільки вільно володіє українською, він також ідеально співає та перекладає тексти пісень. 

   Туфан Чіґдем: “Україна – це моя друга Батьківщина! Це моя країна і я сподіваюся, вона процвітатиме. Мені дуже хочеться, щоб про неї почув весь світ. Не зважаючи на перепони та труднощі, ми маємо згуртуватися та йти до однієї мети – квітучої України. Я намагався передати ці свої почуття у пісні»

   До речі, підписники в YouTube так прониклися треком, що навіть висловили пропозиції зробити пісню Ukraine гімном України. І це не дивно, адже слова пісні наскрізь перейнялися тими глибокими відчуттями, що має кожний патріот своєї країни – любов’ю та болем до своєї держави. Композиція дійсно чіпляє за живе і хочеться сподіватися, що з такими треками нас очікує найкраще майбутнє, адже пісня єднає. А коли ми разом – ми сильні! Про це і йдеться в пісні Grandma`s Smuzi-Ukraine.   Прослухати можна тут

Grandma`s Smuzi – це рок-гурт з міста Одеса. Хлопці вважають своєю місією дати нове звучання світовим хітам українською мовою. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.