1-блог журнал в Україні Lucky Ukraine був гостем на зйомках Новорічного Вогника на телеканалі “Прямий”

Так створюється магія телебачення. Дуже цікаво бути присутнім на створенні проекту, який побачать у Новорічну ніч сотні тисяч телеглядачів.

Основна дія відбувалася у по-новорічному прикрашеній студії, де на круглій сцені виступали артисти, а за столами сиділи гості. Цікаво було відкрити завісу інтриги – як усе це виглядатиме вже на блакитному екрані.

За лаштунками теж було дуже цікаво. Зірки давали інтерв’ю, звучали новорічні привітання та побажання на камеру. Дуже святкова атмосфера.

Де ще можна зустріти одночасно купу друзів, колег, артистів, політиків, легенд українського шоу-бізнесу та звісно моїх дорогих дистриб‘юторів італійського Prosecco Serena Wine… Звісно ж на Новорічному вогнику на Прямому каналі

Це справді було цікаво, красиво та по-новорічному святково. Чекаємо на Новорічну ніч, щоб побачити на своїх телеекранах Новорічний Вогник на телеканалі “Прямий”

1-блог журнал в Україні Lucky Ukraine вітає своїх читачів з новим роком і бажає прекрасного передсвяткового настрою.

Від Ксенія Тейлор

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі. Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч. Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів. Founder Best Taylor Company.