Два повних зали, виступи на біс та овації понад п’ятнадцять хвилин! Саме так Київська опера розпочала 2022 рік. «Нові мелодії Різдвяної ночі» – грандіозний концерт основою якого є українські колядки. Це унікальна можливість для глядачів по-іншому подивитись на українські народні традиції та почути їх зовсім у новому форматі. 

8 січня глядачі телеканалу “Київ” мали змогу побачити концерт наживо.

Нова радість стала | Нові мелодії Різдвяної ночі 2022  https://www.youtube.com/watch?v=s68eWAw5u6I 

“До цьогорічних мелодій було спеціально створено дві авторські колядки. Одну на вірш-кант Григорія Сковороди музику написав Тимур Полянський і аранжував її Артем Рошенко. Вірш до другої колядки написала Ілона Верхівська-Ельтек, а музику та аранжування зробив Євген Петров. 

А в колядці “В темную нічку” аранжування навмисно зроблене не як колискова, а як історичний підтекст того, що відбувалось у світі від народження Ісуса Христа і до сьогодні,” – говорить Петро Качанов директор-художній керівник Київської опери, автор ідеї та режисер-постановник концерту.

У концерті «Нові мелодії Різдвяної ночі»  взяли участь понад 140 осіб на сцені, серед яких оркестр, хор та зірки оперної сцени: Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Юрій Годо, Дмитро Тодорюк, Юлія Засімова, Гліб Іванов, Олександр Киреєв, Дар’я Миколенко, Анастасія Поважна, Анастасія Поліщук, Дмитро Фощанка. Диригент – Василь Василенко. 

Українці — міська нація, і ми колядуємо по-європейськи!

Нагадаємо, що «Нові мелодії Різдвяної ночі» – це третій Різдвяний концерт, який традиційно проходить у Київській опері.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian