Новорічні свята закінчуються, а ось запал свята залишається. Саме тому молоді українські артисти поспішають увірватися в роботу з новим матеріалом. Не стали винятком й дует Mash & Kornel. Вона – легкість та витонченість, він – сила та впевненість, а разом вони – молоді та амбітні артисти, які продовжують підкорювати український шоу-бізнес сучасним звучанням.


Новий трек “PLG” – це вайбова історія про кожного з нас, про тих, кого ми можемо зустріти за чашкою кави, або у черзі в метро. “Мы поверили в любовь” – ось головний меседж нової пісні. 

“Наша пісня про віру в майбутнє, що знову зародилася в серці. Ця пісня, як ковток свіжого повітря, що несе в собі цю віру, завдяки чому зіткнення з усіма проблемами – це ніщо. Не забувайте слідувати за своїм покликанням, за своєю людиною, за своєю Вірою, навіть якщо всі навколо твердять про протилежне”поділився Kornel

У цій композиції є дві історії: чоловіка та жінки. Вони абсолютно різні, але несуть в собі однакові цінності та бажання. Таким вийшов і кліп артистів: легким, але сповненим сенсом. У ньому ви можете відчути історію кожного через власні почуття.

“Сама пісня була написана не в легкий для нас час, тому в звучанні вокалу можна почути ту “неідеальність”, яка і викличе у слухача мурахи. Те саме перше, відверте звучання не могло переплюнути “чисто” записанні демо-версії”розповіла співачка Mash.

Нагадаємо, нещодавно артисти презентували свій перший трек “Заново” – енергійний та танцювальний, а ось нова композиція “PLG” розкриває дует з іншої сторони – ліричної, спокійної та легкої. 

Атмосферне відео вже можна переглянути на офіційному YouTube каналі, а трек доступний на ваших улюблених цифрових майданчиках. 

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - журналіст, фотограф, фоторепортер, контент-менеджер. Головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian