Як можна цинічно продемонструвати громадянам своєї країни, що для держави їх життя, та взагалі життя людини – нічого не варте? Нічогісенько не варте…

Далі перерахую самі відомі засоби, які вживає уряд запоребрика (московії) для знищення своєї країни та населення. Мені, як психотерапевту, як науковому діячу, який займається вивченням алготитмів поведінки людей, роботи психіки, мотивами дій – це пізнавально. Список цей можно доповнювати нескінченно… Якщо ви вразлива людина – то читайте обережно, бо іноді волосся дибки стає…

▪️Бити, вбивати, садити у в’язницю за найменший вияв волі та протест проти існуючого уряду?

▪️Не дбати про інфоструктуру, якість доріг, лікарень, якість життя в цілому кожного окремого громадянина… та й про громадян країни в цілому – дуже дієвий спосіб продемонструвати “мені глибокого чхати на твоє життя взагалі”

▪️Перетворити телебачення на інструмент знищення інтелекту людини до рівня мінус тридцять… Брехати 24/7 із зомбоящика. Вкладати в залишки розуму своїх громадян міф про уявну велич “країни дурнів”, і тільки цим підтримувати уявний патріотизм, а в перервах між брехнею годувати тупим і неякісним “розважальним контентом – працюючий інструмент знищення. Адже пропаганда насильства, безправ’я – це спосіб номер один знищення суті людини та її волевиявлення.

▪️Створити в країні всі умови для необмеженої крадіжки у державних масштабах. Створити усі умови для грандіозної корупції. Створити всі умови для збагачення одних громадян країни та зубожіння на межі виживання інших.

▪️Цілком придушувати волю та будь-який прояв воледумства. Використовувати всі способи, доступні тоталітарному режиму, щоб перетворити громадян країни на біомасу… змусити жити у страху

▪️Підло і віроломно напасти на сусідню державу, використовуючи ту саму брехливу пропаганду. Перетворити свою армію на гарматне м’ясо. А якщо цього гарматного м’яса буде недостатньо, то зібрати ще й ще… А що… адже не шкода – такого “м’яса” повно в країні орків – цілих 140 мільйонів…

▪️Цінічно перекрутити релігію. Сьогодні у рашці їхня релігія вилучила заповіді. Тепер з дозволу решіской церкви можна вбивати, грабувати, знищувати, ґвалтувати. У новому храмі є нові ікони. Тепер московити “моляться” на образ путлера… Без слів… У мене пропозиція рашистам з московії: “Якщо ваша релігія дозволяє вам вбивати людей, то почніть з себе. Повбивайте там один одного, а потім себе”. Але, швидше за все, незабаром у московії так і буде… Бо в країні почав діяти закон самознищення.

▪️Ще можна лишити громадян своєї країни майбутнього… Знищити цивілізацію та поселити людей у “совок”…

Скільки ще цих способів знищення населення своєї країни? Уряд рашистів знає безліч… людей у ​​країні багато – не шкода…

Ось днями винайшли новий – дуже витончений спосіб знищення населення… І це просто за межею…

▪️Уряд  Мордора дозволив випуск автомобілів без ременя та подушки безпеки… Завіса… Нагадаю, що саме пристебнутий ремінь та робота подушки безпеки рятують життя людей, які потрапляють в аварію. І віддати розпорядження про те, що вони взагалі не є обов’язковими – це злочин проти народу своєї країни.

Але… кого це хвилює у країні, яка з задоволенням вбиває, гвалтує, ворує, знищує сусідню державу?…

Коли живеш у країні, в якій твоє життя нічого не варте, то автоматично перестаєш цінувати життя іншої людини. Це аксіома. Як ми з вами знаємо – життя людини у рашці не варте нічого… В результаті – процвітаючий рашизм.

Те, що в Україні цінне кожне життя, життя кожного громадянина – про це навіть не говоритиму, тому як це відомо всьому світу.

Люди в Україні – найбільша цінність. І за життя не лише кожної людини, а й за життя тварини теж ми, українці, боротимемося. Рятувати та захищати. Тому як життя взагалі – це цінність. Але про це напишу окремо.

Насамкінець хочу сказати, що навіть не здивована тією витонченостю, з якою країна рашистів знищує сама себе. Адже всьому світу відомо, що у рашці дві біди – дурні та дороги… Цим усе сказано…

Сьогодні нам з вами важливо вистояти всім разом та перемогти у цій війні. Ми боремося за свободу, за незалежність, за вияв волі кожної людини, за процвітання України. Ми боремося за ЖИТТЯ! Саме тому ми ПЕРЕМОЖЕМО!

Все буде Україна! 💙💛
Ксенія Тейлор

Від Ксенія Тейлор

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі. Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч. Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів. Founder Best Taylor Company.