Вчора на Скляному мості киян чекав справжній перформанс від NAVKA, співачка на день стала вуличним музикантом та заворожила своїм співом та грою на фортепіано. Виступ був приурочений зйомкам YouTube-проєкту “Ніна-Україна” та презентації нового треку “Україна в піснях”. Зупинялись послухати імпровізований виступ не лише кияни, але й іноземні гості столиці. Реакцію іноземців на NAVKA можна буде побачити у новому випуску проєкту “Ніна-Україна”.

Розпочинаючи новий етап спецпроєкту “Україна в піснях”, NAVKA присвятила першу композицію Данилу Дідіку, 15-річному Патріоту та громадському активісту, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

«Я маю за честь підтримати проєкт Руслана Горового «Так працює пам’ять»! Це мистецький музичний, міжавторський проєкт, який він розпочав у 2019 році і присвятив його пам’яті Дані Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України» – прокоментувала NAVKA.

Співачка NAVKA продовжує свій спецпроєкт «Україна в піснях» та анонсує другий сезон. Продовження проєкту з відновлення та осучаснення українських народних пісень у 2021 році.

Нагадуємо, співачка #NAVKA взяла на себе завдання відродити старі, а подекуди і забуті, народні пісні та запустила всеукраїнський проект «Україна в піснях»: народні пісні, які ви зможете почути по-новому та кліпи із найчарівніших міст нашої країни. Це перший в Україні проект, який не тільки відродив народні пісні, але і показав найпрекрасніші куточки України.

Пісня «Віють вітри» доступна на всіх музичних платформах, а кліп на офіційному YouTube-каналі співачки.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.