Наталія Могилевська змусила глядачів плакати у київському метро

Українські артисти об’єдналися у київському метро на концерті до Дня Незалежності України. Серед них була і Наталія Могилевська, яка  вразила публіку своїм чуттєвим виступом. Артистка розпочала з віршу “Ти живим повертайся солдат” та заспівала пісню “Я вдома”, яка за останні місяці стала улюбленою для мільйонів українців. Глядачі не змогли стримати емоцій. Хтось підспівував Наталії, а хтось не зміг стримати сліз.

“Сьогодні свято Незалежності особливе. Ми знов мусимо виборювати свою свободу. Але всі дороги ведуть нас до перемоги! Все буде Україна! Зі святом! З Днем Народження, рідна!”, – відмітила Могилевська. 

  З самого початку російського вторгнення в Україну, саме метро для співачки стало одним із тих місць, де вона мала змогу допомагати українцям. Туди Наталія Могилевська відвозила гуманітарну допомогу: речі, їжу, співала для людей та підіймала їх бойовий дух. 

Виступи у метро надихнули Могилевську на створення моноспектаклю “Я вдома”. Вже у вересні артистка відкриє новий сезон. Подія відбудеться 13 та 20 вересня в 19:00 на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Лесі Українки. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.