Наталія Могилевська «всиновила» 43 дитини та знайшла кохання «з яким не страшно і померти»

Наталія Могилевська, одна з небагатьох знаменитостей, яка з першого дня війни залишалася і перебуває в рідному місті Київ. У весь цей час співачка забезпечує всіх, хто потребує гуманітарної допомоги та піднімає моральний дух українців. 

В інтерв’ю «Ранок з Україною», на питання ведучою Лілії Ребрик, чи не планує артистка усиновлення, Могилевська зізналася, що за цей час вона встигла стати мамою для сорока трьох дітей. 

«Це дитбудинок в Умані. Діти, яких евакуювали двічі. Вони звертаються до мене зі словами: «Це – наша мама». Ми допомагаємо їм всім необхідним: одягом, харчуванням, ліками та увагою.», – прокоментувала співачка. 

Крім цього, Могилевська зізналася, що знайшла своє кохання, «з яким навіть не страшно  і померти». Весь цей час чоловік поряд зі співачкою. Захищає її, допомагає, супроводжує в небезпечні міста, в військові частини, які знаходяться в зоні ризику та на лінії фронту. 

«Але я вважаю, що під час війни всі історії кохання – не на часі. І нашу історію ми розповімо згодом.», – зазначила Могилевська. 

За весь цей період воєнного стану, зірка пережила багато страждань, втрату близьких і рідних.  З самого початку бойових дій в Україні, співачка, прийняла для себе рішення не залишати країну та бути вдома, в Києві. 

«Я вдома, попри біль і втому.»

Чекайте на прем’ єру від Наталі, яка відбудеться в День її рідного міста Києва. 

Посилання на тізер кліпу «Я вдома» 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.