Наталія Могилевська презентувала чуттєву прем’єру «Я вдома» до Дня Києва 

29 травня в символічний День Києва Наталія Могилевська презентувала музичну роботу та кліп «Я вдома». Автором слів і музики виступила харків’янка Катерина Офліян. Чуттєву прем’єру гідно оцінила багатомільйонна аудиторія інших країн світу,  для якої співачка заспівала на Міжнародному благодійному телемарафоні Save Ukraine — #StopWar. Подія відбулася в підтримку України, з трансляцію ефіру для більш 20 країн  Європи.

«Я вдома, попри біль і втому…В день Києва…. Прем’єра…Як з перших днів життя, так і з перших днів війни, я була з тобою, мій Київ, співала тобі у метро, робила все можливе і неможливе, як і тисячі твоїх жінок з тобою весь цей час. Ми зможемо пережити цю війну, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на твоєму Хрещатику!» – коментує співачка. 

Локаціями нового кліпу зірки стали місця з трагічною історією воєнних дій в Україні. Зйомки проходили в Бородянці, Бучі, Ірпені та в центрі Києва.

Також Могилевська зазначила, що дуже багато випало на долю Української жінки. Сльози, смерть, невимовний біль, прийняття дуже непростих рішень.

«Діва Марія — звичайна жінка з України. 

Ми будем стояти, і нас не зламати. 

Ми зможемо все пережити, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на Хрещатику!», – саме про це вона співає у своїй новій пісні «Я вдома».  

Наталія Могилевська, одна з небагатьох знаменитостей, яка з першого дня війни залишалася і перебуває в рідному місті Київ. У весь цей час співачка забезпечує всіх, хто потребує гуманітарною допомогою та піднімає моральний дух українців. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.