Відома українська тарологиня розсекретила чоловіка Могилевської

«Кажуть, інколи, найжахливіші події перетворюються на найкрасивіші. І моя вистава «Я вдома» стала найкрасивішим моментом мого життя! Вона просто лікує моє серце! І я щаслива, якщо вона вилікувала хоч одне серце когось з вас, була корисною та потрібною для вас. Я вдома! Ми вдома, попри біль і втому! Ми все витримаємо, ми все переживем, перемога за нами!»

Співачка звернулася до всіх українців, щоб кожен пам‘ятав, якою ціною дається перемога для України.  

«Я хочу, щоб ми пам‘ятали, підтримували один одного і вірили у перемогу у наступному році! Не забули тих, хто був поруч з нами, тому що декого з них вже сьогодні немає!»

У 2022 році артистка провела понад 100 концертів у військових частинах, шпиталях та метро.  

Від самого початку війни в Україні Могилевська надає гуманітарну допомогу постраждалим, дітям у дитячих будинках та переселенцям.

Президент України Володимир Зеленський відмітив Наталію Могилевську орденом княгині Ольги  ІІІ ступеня. Співачку було нагороджено за заслуги у зміцненні державності та відстоюванні територіальної цілісності, за вагомий внесок у розвиток суспільного життя та відстоювання інтересів України.

«Ми давно вже перестали звертати увагу на те, скільки ще концертів буде у цей або інший день…Три, чотири або шість. Я перестала рахувати кількість аншлагів вистави «Я вдома», які ми даємо по декілька разів на місяць у Києві та інших містах України. Я щаслива сьогодні бути вдома, бути потрібною вам, ділитися з вами лайфхаками, як прожити без світла, або своїми думками, або віршами Рибчинського, Ліни Костенко. Я вірю в те, що ми всі разом, попри все, ми зможемо пережити і у 2023 ми прийдемо до перемоги!»

Напередодні Новорічних свят Могилевська представила глядачам прем‘єру вистави «Доньки». Новий спектакль артистка присвятила  всім матерям, які сьогодні моляться за  своїх синів і дочок на фронті. Продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова, яка до цього працювала над створенням моноспектакля «Я вдома».

«Я вітаю всіх з Новим 2023! Нехай цей рік стане нашою Перемогою! Бажаю кожному зустріти свята у колі родини та запрошую вас, любі глядачі 16 січня на мою нову виставу «Доньки» та 30 січня на моноспектакль «Я вдома»!», – відмітила Могилевська. 

В новорічну ніч Наталія Могилевська привітає українців та заспіває у святковому концерті “Єдині. У Новий рік разом!” в ефірі телемарафону “Єдині новини”. Початок о 23.00

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.