Наталія Могилевська дала відверте інтерв‘ю у прямому ефірі

Від самого початку російського вторгнення Росії в Україну співачка Наталія Могилевська залишалася вдома та не залишала країну. Нещодавно артистка поділилася своїми думками про війну в інтерв‘ю ефіра Єдині Новини.

«Те що відбувається зараз з Україною це дійсно страшно для всіх! Але коли я бачу наскільки потрібна моя підтримка сьогодні, страх зникає. Я впевнена, шо народний артист повинен бути з народом. І 20 років люди ходили на мої концерти, дарували мені любов, а візьму їх і кину?! Для мене це було не можливе! Ми зробили нещодавно турне вистав «Я вдома», «Доньки»  в  прифронтові міста України. Це Харків, Суми, Запоріжжя, Чернігів.»

Могилевська впевнена, що людям зараз дуже важлива підтримка. Бо співачка вважає що є декілька типів українців: ті кому потрібна підтримка, ті які зневірилися у війні, втомилися від бойових дій в країні та ті, хто звикли до війни. Їм усім потрібна віра у перемогу, тому її вистави дають надію у щасливе майбутнє України.

«На початку війни ми зупинили ворога «голими руками», завдяки вірі, бойовому духу українців! І на  своїх виставах я саме це і роблю, підіймаю силу духа нашого народа, самооцінку, даю надію! Це моя особиста мета, це борг перед країною!», – затвердила Могилевська.

Відверте інтерв‘ю співачки настільки вразило глядачів, що багато хто з них не міг не залишити коментарі у YouTube.

«Я не украинка и не русская- я Человек!

Смотрю и плачу! На сколько же украинцы красивые, сильные и храбрые! Такая нация может и будет только ПОБЕДИТЬ! СЛАВА УКРАИНЕ!»

«Багато слухала інших артистів в них усмішка не зникала .А в Наталі я бачу сум , тривогу і великі хвилювання за Україну .і душа плаче за дітей матерів і солдат Повага і шана Наталі»

«Вражена….Наталя чудова…Дійсно народна,бо не лише співає для народу, а завжди з народом.Браво як співачці і ЛЮДИНІ!»

Наступну виставу «Доньки»  Наталія Могилевська планує представити 12 березня.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.