29 січня 2022 року в Києві, під час урочистої церемонії нагородження спортсменів за підсумками спортивного сезону-2021, Національний реєстр Рекордів оголосить Олександра Нерету рекордсменом України в номінації «Наймолодший чемпіон України з Бахи в класі UTV-Turbo Amator».

    16-річний киянин Олександр Нерета у 2021 році став чемпіоном України, посівши перше місце в класі UTV-Turbo Amator на третьому етапі Чемпіонату України з Бахи Baja Lyman та третє місце на Чемпіонаті України з кантрі кросу. Такий результат не лише здібностей майбутнього професійного пілота, а й системних тренувань та цілеспрямованості хлопця: понад 3 роки він щотижня тренується на спеціально підготовлених трасах.

    Цього літа юний гонщик буде представляти Україну на Чемпіонаті Європи з ралі-рейдів на Херсонщині в Олешківській пустелі та в місті Константа в Румунії. Він також планує взяти участь у найскладніших перегонах Ралі Дакар, який проходить у Саудівській Аравії.

 Керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова:

“У Книзі Рекордів Гіннеса подібний рекорд нікому не належить. Ми будемо вести переговори з Книгою Рекордів Гіннеса щодо визнання рекорду юного українського гонщика Олександра Нерети світовим досягненням”.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - журналіст, фотограф, фоторепортер, контент-менеджер. Головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian