На Суспільне Культура покажуть серіал «Таємниці» з Анастасією Пустовіт

З 7 листопада щодня у будні о 17:15 на телеканалі Суспільне Культура транслюватимуть телесеріал «Таємниці» 2018 року виробництва.

У головних ролях — Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Сергій Калантай, Ірина Новак, Наталія Бабенко, Римма Зюбіна, Леся Самаєва, Олександр Соколов, Данило Мірешкін.

Телесеріал є українською адаптацією хорватського формату і має 95 серій по 50 хвилин.

Режисери — Сергій Кравець, Олег Філіпенко, Катерина Некрасова, Сергій Сотниченко, Євген Доронін. Сценаристка — Тетяна Гнєдаш.

За сюжетом, у сорокових роках 20 сторіччя радянський активіст Федір Грищук вбиває у родовому замку його власника Ніколу фон Бюсофа. Його вагітна дружина тікає до Австрії, народжує там доньку Юлію.

З проголошенням незалежності України, у дев’яностих, вже доросла Юлія разом зі своїм чоловіком Борисом та сином Миколою їдуть до Станова аби знайти родинні коштовності, що заховав їхній батько у лісі під дубом. Родина Юлії, за збігом обставин, зупиняється у будинку Семена, одного з нащадків убивці її батька.

Семен виховує доньку Катю сам — його дружина померла при пологах.

Діти Катя та Микола закохуються одне в одного. За дивних обставин батько Каті зникає. Юлію вбивають через коштовності фон Бюсофа. Бориса ув’язнюють через звинувачення у вбивстві дружини. За обвинуваченням у вбивстві дружини батька Миколи саджають за ґрати. Хлопчика забирає до себе бабуся, а рідний дядько Іван та тітка відсилають Катю до дитбудинку.

На початку нульових дорослий син Юлії Микола повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Розслідування приводить до низки несподіваних відкриттів. Також поновлюється любовна лінія з Катериною, яку доля кидає в село, проте на заваді щастю стоятиме дядько Іван і низка приголомшливих таємниць.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.