На столичному залізничному вокзалі відбувся благодійний концерт «ДОРОГА ДО ПЕРЕМОГИ»

У Києві на Центральному залізничному вокзалі відбувся концерт в рамках благодійного туру «ДОРОГА ДО ПЕРЕМОГИ». Військові та цивільні, з різних куточків України, які прямували кудись або проводжали когось в цей вечір, були у захваті від того, що прямо поруч з ними і для них, відбувається благодійний концерт популярних артистів «Команди А». Ідея концерту Команди А полягала в тому, щоб додати сил та натхнення для всіх людей, хто в цей вечір буде на концерті і водночас збирати гроші для 95 окремої десантно-штурмової бригади. .

Ведучий заходу Андрій Джеджула зробив інтерактив з людьми: він називав по черзі міста, і люди відгукувались на назву свого міста. І дійсно була публіка звідусіль. Весь час серед глядачів були не тільки цивільні, але й військові, які зупинялись і слухали концерт.  

У концерті співали артисти для всіх поколінь меломанів: легендарна і чарівна Ніна Матвієнко, яка полонила всіх магією голосу, народна улюблениця Ауріка Ротару, енергійна Анна Добриднєва, романтичний Артур Боссо, людина-свято Амадор Лопес, голосистий та чуйний Сергій Мироненко, яскрава та запальна Софія Єгорова. Ведучий концерту Андрій Джеджула задавав гарний настрій всім присутнім. 

Концерт «Команди А» розпочала співачка Софія Єгорова, яка за час війни дала вже більше 70 благодійних концертів. Софія заспівала свої пісні та відомий хіт Миколи Мозгового «Край, мій рідний край». 

Наступним на сцену вийшов Амадор Лопес, та запалив глядачів своїми піснями та танцями.

Артур Боссо заспівав свої хіти та пісню, яка змусила плакати і жінок, і чоловіків – «Чорнобривці».

Співачка Анна Добриднєва запалила вогники глядацької зали. Люди підспівували всі пісні. 

Сюрпризом стала участь у концерті Ауріки Ротару. Вона виконала кілька улюблених пісень. Під пісні Сергія Мироненко, про сьогодення України, не стримували сліз навіть чоловіки. Виступ Ніни Матвієнко зачарував глядачів, її голос линув до кожного серця.  

Всі люди знімали на телефони концерт «ДОРОГА ДО ПЕРЕМОГИ» та вели прямі трансляції виступів артистів у соц.мережі. Під час концерту кожен глядач міг долучитися до збору коштів на потреби 95 окремої десантно-штурмової бригади. Більш детально про це зі сцени розповів голова фонду Володимир Свірський.

Наприкінці концерту всі артисти вийшли на сцену. Як зізнавались глядачі, то весь концерт були мурахи по шкірі. Від пісень, від промов артистів. Фіналом концерту, за доброю традицією, стало виконання Гімну України. 

Тур «ДОРОГА ДО ПЕРЕМОГИ» – це благодійний соціальний проєкт, створений на початку війни і який буде тривати постійно, до перемоги України. За графіком і анонсами концертів можна слідкувати на сторінках артистів Команди А. 

З квітня 2022 року «Команда А» дала понад 100 благодійних концертів містами України. На зібрані кошти вже придбано та відправлено на фронт 25 автомобілів, дві швидкі, дрони, тепловізори, генератори, дальноміри, броники, рації, захисні шоломи, медичні аптечки, амуніцію.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.