На благодійному аукціоні "Відбудуємо країну разом!" зібрали більше 500 000 гривень

У Києві на благодійному аукціоні “Відбудуємо країну разом!” зібрали більше 500 000 гривень, і це тільки початок. Далі аукціони відбудуться у Європі, а також онлайн. Організаторам вдалось зібрати унікальні лоти від українських зірок спорту, сцени, мистецтва, живопису. Міжнародний благодійний фонд “ВІДБУДУЄМО РАЗОМ” виручені від аукціону кошти буде спрямовувати на будівництво повнофункціональних мікро-будинків для мешканців Київської області, які постраждали внаслідок воєнних дій.  

Засновник Міжнародного Благодійного фонду «Відбудуємо разом» Вадим Пасiчнюк розказав про ідею та реалізацію проекту:

“Кожен раз, коли ми доставляли гуманітарний вантаж на деокуповані території, ми все більше стикалися з сім’ями які залишалися на своїх пепелищах і не хотіли покидати зруйновані домівки, жили в підвалах, господарських будівлях. Саме тоді з’явилася ідея усі сили направити на допомогу людям які втратили житло. А ми – це команда, яку не можна порахувати, це велика кількість людей які рухаються в одному напрямку з однією метою. Ми відбудуємо країну разом!»

Серед гостей благодійного заходу були: легендарний футболіст Андрій П’ятов, телеведуча Надія Матвєєва, олімпійський чемпіон Валерій Андрійцев, фундаторка флористичної студії LoraShen Лариса Шен, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая, Марк Фурманов, олімпійська чемпіонка Наталя Скакун, Сергій Левченко, боксерка Іванна Крупеня, мер Ірпеня Олександр Маркушин та інші.

Подія розпочалась з виконання Гімну України. Ведучий вечора Геннадій Попенко розказував про історію кожного з лотів, а на екранах глядачі могли бачити ролики від зірок. Під час аукціону були продані лоти: боксерська перчатка з автографом Олександра Усика, вініл гурту “Піккардійська Терція” з автографами, футболка з автографами зірок збірної України по футболу, золота медаль олімпійського чемпіона Валерія Андрійцева, живопис Дмитра Ачкасова та інші.  

«Я хочу висловити величезну подяку кожному, хто прийшов підтримати наш проект, хто продовжує пiдтримувати ініціативи нашого фонду. У такий нелегкий час для нашої країни, для кожного українця, лише згуртованість та надійне партнерство допоможе вистояти та відновити зруйноване. Незабаром зима, i наша найголовніша мета – до початку холодного сезону забезпечити повнофункціональним житлом, якомога бiльше сімей. Сiмей, що зараз перебувають у справжньому розпачі. Дякую, за вашу підтримку!» – прокоментувала вiце-президент фонду з міжнародних комунікацій та питань реалізації проектів Наталя Коваленко.

Наближається сезон осiнь-зима. Тому зараз, фонд закликає всіх небайдужих українців та партнерів зi всього свiту об’єднатися для спільної допомоги родинам, якi втратили своє єдине житло. 

Під час заходу на сцену вийшов Валерій Харчишин та поділився своєю історією втраченого будинку. 

“Багато людей втратили житло. У нас вкрали завтра. Ми не будуємо плани. Я пообіцяв своїм дітям, які зараз вимушено закордоном, що відбудую новий будинок. Ми маємо жити! Ми створені для життя! Тож давайте жити!” – сказав артист, ледве стримуючи сльози.

Валерій Харчишин долучився до доброї справи і зі сцени оголосив неочікуваним та креативний лот – це виступ гурту “Друга ріка”, покупець лоту сам обере дату та місце виступу, до чи після перемоги України! У присутніх в залі це викликало бурхливі оплески та підтримку. І вже за хвилину Валерій Харчишин сам зі сцени продав цей лот.  

Засновники фонду анонсували наступні лоти для подальшого аукціону від: чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантарая, футболка з автографами всіх гравців клуба Баварії від Матвія Фурманова, набір унікальних кульок розписаних майстрами LoraShen за мотивами картин Марії Приймаченко від Лариси Шен, боксерська перчатка з автографом Віталія Кличка, золота медаль Сергія Мельниченка, рукавички Іванни Крупені з автографом, картина Елеонори Кашури та ін. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.