“Ми - незламна Україна” - Роман Скорпіон присвячує пісню рідній Україні

“Ми сильні, як ніколи. Наш народ об’єднаний задля майбутнього наших дітей.  Схід і Захід – це одне ціле, інакше не може бути”.

Роман Скорпіон презентує пісню, яка майже 8 років лежала на полиці, але натхнення дописати її, пришло тільки з повномасштабним вторгненням росїї. Сьогодні ця пісня, як ніколи, піднімає дух нашим воїнам, волонтерам, біженцям та всьому світу, який бореться разом з нами.
“Цю пісню я присвятив усім нам, усім громадянам нашої країни, усім тим, хто прокинувся 24 лютого вранці від пострілів. Ми захищаємо нашу країну, наших рідних від російської агресії. Я хочу цією піснею показати, що наша країна, це по-справжньому Країна мрій.”


Роман, як завжди взяв авторство пісні на себе, адже ніхто крім тебе самого, не розповість той біль, який відчуває.
“З початку війни, мабуть кожний українець мав зайняти своє місце на цій війні. Наші захисники відправились на справжнє поле бою, активізувались кібервійська та волонтери, а також творчий фронт. Зараз важлива будь-яка допомога, як фізична, так і моральна. Сподіваюсь, що пісні, які зараз випускають наші українські артисти, як ніколи допомагають людям справлятись з болем. Хочу, щоб “Україна моя” надихнула людей на бажання мріяти, думати про те, як далі ми будемо жити та що робити, щоб наша країна процвітала, як відбудовувати та прославляти Україну, вдихнувши в неї нове життя.” – додав артист. 


Відеоробота на пісню показує неймовірні місця нашої України, адже ми маємо чим пишатися. Після нападу росії, наш народ став сильнішим та ще більш об’єднаним, та неодмінно зробить Україну ще гарнішою, квітучою та ще більш незламною. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.