«Музвар» запускає щомісячний хіт-парад найкращих українських пісень з виконавицею жестової мови

Відтепер щомісяця музичний портал «МУЗВАР» визначатиме десятку найкращих українських композицій під назвою «ТОП-10» разом з ексклюзивною адаптацією жестовою мовою від Катерини Заботкіної. Команда проєкту надихнулась виконавцями жестової мови на різних світових фестивалях та зрозуміла, що українська музика має бути доступною для усіх верств населення.

«Сотні тисяч українців мають порушення слуху. Дуже тішить, що у нас перекладаються новини жестовою мовою та багато заходів, проте, є брак адаптації для людей з порушеннями слуху саме культурного контенту, – розповіла виконавиця пісень жестовою мовою Катерина Заботкіна. –  Я обрала для себе такий профіль, як адаптація пісень – коли я можу показати емоцію, ритм та образність. Нікому не цікаво дивитися “сухий” переклад, адже замість нього можна просто почитати текст пісні. Я ставлю метою показати настрій пісні, її сенс, щоб будь-яка людина могла її «відчути». Я ціную те, що можу дати можливість людям з порушеннями слуху насолоджуватися саме українськими піснями».

Подивитись першу десятку жестовою мовою вже можна на офіційній сторінці «МУЗВАР» в Instagram https://www.instagram.com/p/CpQdZx5t4qT/

Окрім того, щомісячний «ТОП-10» жестовою мовою відтепер можна побачити і в етері телеканалу «МУЗВАР», який вже транслюється у тестовому режимі. Телеканал доступний через всі кабельні мережі та на більшості ott сервісів країни. В етері телеканалу глядачі вже можуть побачити хіт-парад «Наші Найкращі» на чолі з телеведучою Катериною Капляр та «НУМО», де музичні новинки від молодих українських виконавців презентує Маша Данілова.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.