Український гранж-гурт"Must Have" випустиів новий трек

Про трек “Jailbird”.

  • Над треком почали працювати на початку 2021 року. Нам всім хотілось зробити щось просте, але потужне. Закласти в пісню трохи гранжу, віддати данину старому року с класичним ламповим звуком. І, як нам здається, це вдалось. Один з режисерів (ZorkoFilms) його почув та запропонував зняти кліп.

Про гурт:
“Must Have” – український гурт, один з найяскравіших представників гранж-сцени столиці. При цьому влучно експериментує з іншими стилями у пошуках досконалості.

З’явилися на світ 2014 року у місті Києві та швидко почали набирати оберти. Гурт активно бере участь у відомих фестивалях, музичних батлах, лунає на радіо та дає жару на андеграундних сценах. На сьогоднішній день відзняті декілька кліпів, серед яких є кліп на трек, що входить у дебютний альбом “ПОЧАТОК”.

Згідно порталу UA ROCK з посиланням на сайт UaModna, “Must Have” входить в ТОП -7 кращих гранж формацій України (https://uamodna.com/articles/top-7-kraschi-granzh-rok-formaciyi-ukrayiny/).

Рецепт простий – потужні гітарні рифи, м’ясистий бас та ритмічно-розгойдуючі барабани. Все це приправлено унікальними й атмосферними виступами, які запам’ятаються вам надовго і будуть спонукати слухати цей гурт знову і знову.

Нам стільки років, наскільки ми себе почуваємо. Аби в дитинство не впасти…

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.