Концерт гурту „Ляпіс Трубецькой“ (21 червня о 20.00 – Цоллікон, Цюріх)

Легендарний панк-рок гурт Ляпіс Трубецькой ЛЯПИС 98 дасть свій перший та єдиний концерт у Швейцарії 21 червня 2022 року.

Через 8 років після припинення діяльності Brutto Nostra, Сергей Михалок Сергій Міхалок (заслужений артист України) оголосив про повернення гурту «Ляпис Трубецькой» та у квітні цього року вирушив до європейського антивоєнного туру.

У двогодинному панк-шоу музиканти зіграють найкращі пісні!

У своїй творчості Сергій Міхалок завжди виступає проти імперіалізму, деспотії та пострадянської ідеології. У наші дні пісні гурту не втрачають своєї злободенності і залишаються такими ж актуальними.

Частину зібраних коштів буде передано до благодійних фондів, які підтримують України.

Квитки можна придбати за посиланням – https://eventfrog.ch/de/p/konzert/punk/ljapis-trubetskoi-benefizkonzert-fuer-ukraine-6929525342097814104.html

Інформаційна підтримка:
Lucky Ukraine
Trend Focus
Швейцария для всех schwingen.net

За підтримки
Посольство України в Швейцарії

Слава Україні

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».