Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів. «Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів» — це масштабне музичне шоу до 30-річчя Незалежності України.


Проєкт об’єднає три десятиріччя, різножанрових артистів та україномовні пісні різноманітних напрямків: від рок- до попмузики, від хіп-хопу до електроніки, від фанку до фолку.


Деякі пісні об’єднають артистів, між якими два чи три музичні десятиріччя. Наприклад, до виконавця з 90-х на сцені приєднається молодий прогресивний артист.
Спільна робота різних за жанрами і віком артистів над хітом минулого — вдалий приклад міжкультурного діалогу.

Дует Ніна Матвієнко та Вероніка Морська
Zlata Ognevich
KALUSH
дует Христина Соловій та KALUSH
Христина Соловій
дует Павло Зібров та Анна Трінчер
Віктор Павлік
KHAYAT
TVORCHI
LAMA
Алібі
Еліна Іващенко
DAVID
Скай
MOLFAR
Gorim
Mad Heads
TAIMANOVA
GARNA
TamerlanAlena
ЧАЙ з М’ЯСОМ
TARABAROVA
GG Гуляй Город feat. Morphom
Віталій Козловський
Скрябін
дует Скрябін та МЯТА
TAYANNA
SLAVA KAMINSKA
WELLBOY
NIKITA LOMAKIN
MOZGI
Наталія Могилевська
Антитіла
СолоХа
ILCHI

4 вересня.
Співоче поле.
17:00
вхід вільний

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».