Православні піснеспіви, українські народні та сучасні твори для хору виконають у Швейцарії вокалісти з України.

Гастролі українського чоловічого октету «Орфей» відбудуться протягом двох тижнів у різних швейцарських містах та комунах. З 17 червня до 2 липня вокальний ансамбль зі Львова подарує швейцарським шанувальникам співу «а капела» вісімнадцять чудових концертів.

«Орфей» виконає твори для хору у храмах та концертних залах Валліселлена, Санкт-Галлена, Херизау, у Вінтертурі, Ветциконі, Санкт-Моріці, Зільс-Марія, Сільваплана, Цуоце, Бандо до Бергелля та інших. Більшість виступів проходять під старовинними церковними склепіннями. У шести концертах разом з українськими вокалістами співатимуть швейцарські хори, у тому числі й ретороманською мовою.

Приходьте на концерти, щоб зустріти друзів та знайти нові знайомства. Тому що прекрасна музика поза часом, вона здатна зігрівати серця та окрилювати душі. Подробиці гастрольного туру – на флаєрі. Вхід вільний, пожертвування.

Вокальний ансамбль «Орфей» було створено у 2000 році у Львові. У групі вісім професійних співаків та музикантів. Хористи мають вищу музичну освіту та великий досвід концертних виступів в Україні та країнах Західної Європи.

Українська та зарубіжна духовна музика, літургія візантійського обряду, українські народні та популярні пісні, колядки, світові хіти – у багатому репертуарі ансамблю. Виконує «Орфей» та нові твори, написані чи оброблені учасниками гурту. Артисти зазвичай співають без інструментального супроводу, їм подобається різні стилі.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».