Співачка творчою роботою підтримує всіх українців, які очікують повернення своїх захисників.
Сьогодні через війну ми втрачаємо кращих синів та доньок України. Проте, як ніколи, маємо продемонструвати світові, що українці непереможні! Завдячуючи героям буде продовження нашої квітучої нації. Ми повинні молитись за своїх захисників та захисниць, адже їм зараз так важливо знати і відчувати, що їх чекають, що вони кожної хвилини в наших серцях і думках.
Співачка Крістіна Присяжнюк написала пісню «Чекаю тебе», аби підтримати усіх, хто чекає, і обов’язково дочекається!
– Нашими полями їздить ворожа техніка, летять кулі та снаряди. Та ворогу не вдасться перемогти наш народ. Адже кожен українець працює на своєму фронті заради спільної перемоги. На жаль, війна – це очікування. Віримо, що незабаром зустрінемо та обіймемо усіх найрідніших, найдорожчих людей – каже Крістіна.
Разом з піснею співачка презентує відео роботу.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».