Ми збирали наш проект як дорогоцінну мозаїку майже два роки. Змінювали, видозмінювали, підлаштовували під політичну ситуацію. І ось коли все нарешті склалося в реальну та найкрасивішу картину, сталося 24 лютого. Все звалилося. І одразу на всіх рівнях. Юлія, організатор, дуже вдячна Marcel Babazadeh, який фактично вдихнув у неї сили продовжити розпочате: «я знаю, тобі важко, не уявляю, що ти переживаєш. Але, будь ласка, не зупиняйся, зараз світові так важливо дізнатися про високе українське мистецтво. Маленькими кроками, невеликими зусиллями, але продовжуй!

І ми продовжили. Mikheil Menabde, Oleksiy Chekal, Марія Пустовіт, Максим Шалигін, Антоній Баришевський, Вікторія Польова, Святослав Луньов, Валентин Сильвестров.

Сьогодні ми щасливі (цілком офіційно) анонсувати вам зустріч із чарівною та життєдайною музикою українських композиторів, а також особисту зустріч із Маестро Сільвестровим та Вікторією Польовою у Санкт Галлені, Швейцарія, 7 травня о 19:30.

7 травня – LIVE STREAM

19:00 (європейський час) – творча зустріч з
Валентином Сільвестровим, Вікторією Польовою, Антонієм Баришевським.

19:30 Концерт Кітч-Музика

Чекаємо Вас! ❤️

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».