Українська співачка Маша Данілова вирушає до міста Сан-Ремо, що на північному заході Італії, на міжнародний фестиваль Sanremo Junior 2022, де представлятиме Україну.

У виконанні Марії та у супроводі симфонічного оркестру пролунає пісня під назвою Caruso (Lucio Dalla Cover), яка символізує вірність та самовідданість. Культура цієї пісні з екстравагантною подачею в італійському стилі передає глядачу енергетику сили та незламності нашої Батьківщини й закликає до дій.

«Пісня, яку я виконаю на конкурсі, особлива – вона є символом любові, символом сильного духу. Особисто для мене – це крик душі про те, що зараз відбувається на території України. Хочеться розповісти усьому світові про наших сміливих та непереможних українців, які зараз вкотре виборюють свою незалежність!» – поділилась Марія. 

5 травня ми почуємо Україну на Sanremo Junior Music Festival 2022 голосом Маші.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».