Міша Панчишин, переможець Х-фактору 8, на ряду з іншими українськими музикантами не став осторонь цієї жахливої війни, яка прийшла до нашої країни в обличчі рашистів.

Так, з 26 лютого Міша разом зі своїми друзями і колегами увійшов до лав ТрО та у складі спецпідрозділу ЗСУ приймає участь у боях на Київщині.

«Ця війна торкнулась нас ще 8 років тому. І якщо тоді мій брат Петро захищав нас на сході, то зараз і я так само прийняв рішення замінити мікрофон на автомат на цей непростий час війни. Це наш дім, це наші сім‘ї, це наше життя, яке ми обов‘язково відстоїмо!», – розповідає Міша Панчишин.

Разом з Мішею пліч-о-пліч боронить Київщину і відомий український режисер Іоанн Зенків. Хлопці запевняють, що скоро неодмінно переможемо і Все буде Україна!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».