Група Mountain Breeze, які нещодавно презентували кліп і пісню “УТОНУ”, вирішили зробити несподіваний сюрприз прихильникам, увірвавшись до них на весілля і заспівавши наживо.

Дія відбувалася в документ-сервісі “Готово!”, де молодята реєстрували нові сім’ї. Музиканти наживо заспівали їх улюблену пісню, дарували квіти і поздоровляли зі створенням сім’ї.

“Після релізу пісні “Утону” ми почали отримувати від наших підписників величезну кількість відео в стилі Love Story. Ми були впевнені, якщо ця пісня звучатиме на весіллях, це ще сильніше підкреслить атмосферу любові і щастя. Так і сталося, ми зробили сюрприз для багатьох пар, вони танцювали, хтось навіть танцював нам повноцінний вальс, вони тонули в очах і обіймах один одного, а ми стали причетними до такого важливого дня для молодят. Це новий досвід для нас, який дуже надихнув продовжувати творити те, що надихає любити”! – поділився фронтмен групи Олександр Біляк.

Спільно з креативною групою “DIVERGENT”, артисти підготували музичний номер і романтичну відео-розповідь про те, як все відбувалося, про атмосферу і підготовку.

Посилання на відео: https://youtu.be/o-OfsZb6ZYU

“Перший танець – це одна з найважливіших подій в щойно створеній сім’ї, тому така висока значущість обраної пісні, під яку закохані спілкуються між собою в таку хвилину. “Утону” – це більше ніж пісня” – поділилась команда “DIVERGENT”.

Нагадаємо, що нещодавно Mountain Breeze презентували нову музичну відеороботу на пісню “УТОНУ”, яка до дати прем’єри встигла зібрати більше мільйона переглядів в tiktok, сотні відео від користувачів із звуком треку, тисячі коментарів…

Для того, щоб передати всю палітру почуттів і не втратити щирості в пісні, Mountain Breeze залучили цілий струнний оркестр і записали живий рояль! А сам трек був написаний в батьківському домі на старому фортепіано, на якому Олександр вчився грати в дитинстві і створював свої перші рядки і мелодії.

Подивитися кліп можна тут: https://youtu.be/uF9ALGHrP2U

Трек доступний на всіх платформах: https://band.link/utonubreeze 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.