Ось ми й побачили одну з найяскравіших подій української моди – Monet Fashion Awards 2021, що відбулася 20 листопада у студії телеканалу “Обозреватель”, м. Київ!

Поціновувачі стилю та сучасної моди насолодилися роботами найкреативніших людей України, адже в рамках заходу відбулися незвичайні шоу-постановки та презентації колекцій відомих дизайнерів. Найкращі дизайнери та бренди України були удостоєні нагороди, а яскрава шоу-програма подарувала незабутні емоції!

Серед цьогорічних номінтантів:

– дизайнер Анна Свірідова та бренд Sviridova SV;

– дизайнер Ірина Олонічева та бренд KVITKA;

– дизайнер, керівник театру мод – Вероніка Шепетько;

А також:

– Київська академія перукарського мистецтва;

– телеканал “Обозреватель”.


Ведучі заходу – Віталіна Савчук та Роман Кучерявенко!

Партнери заходу: Київська академія перукарського мистецтва, компанія Моршинська, Lucky Ukraine, Obozrevatel TV, студія флористики та декору Квітліна, 44, Spy Fashion, HairMed, FP models agency, UA Philantrop, Aroma Branding, Monet Family Magazine, фотограф.

Компанія Monet та глянцевий журнал MONET FAMILY MAGAZINE протягом наступного року також стежитиме за всіма перспективами брендів та дизайнерів, щоб запросити та підбити підсумки Monet Fashion Awards 2022!

Вручення нагород відбулося у студії телеканалу “Обозреватель”, а 26 грудня всі охочі зможуть побачити телеверсію програми в ефірі каналу.

Організатор заходу – компанія “Monet”.

Деталі на сайті: https://www.monet.kiev.ua/monet-fashion-awards/

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».