30 липня в КВЦ “Парковий” відбулася неповторне і таке особливе музично-танцювальна подія – шоу “Made With Love And Rhythm”, автора ваших улюблених хітів, креативний і новатора сучасної поп-музики MONATIK. Під відкритим небом запанувала така необхідна нам усім зараз атмосфера живого концерту, перфомансу, вітаміну D, і довгоочікуваного щастя від зустрічі з улюбленим артистом, від якого абсолютно всі без розуму. Вечір буде сяяти яскраво як під суперхіти артиста, так і під ритми гучних прем’єр.


Головному хітмейкера сучасності MONATIK точно не позичати популярності. Він є самим номінованим і титулованим артистом музичних премій, його хіти – абсолютні лідери стрімінгових платформ і всіляких музичних ресурсів і радіочартів. Кожна його композиція робить революцію в світі шоу-бізнесу. Саме MONATIK – перший український поп-артист, який підкорив НСК “Олімпійський”, креатор музичної корпорації, новатор, який визначає, куди рухається сучасна поп-музика.


Концертна шоу-програма MONATIK “Made With Love And Rhythm” – це подія, що запам’ятовується для всієї родини, яке пройде з дотриманням усіх карантинних норм та правил, щоб кожен гість міг безпечно насолодитися шоу і зловити правильний РИТМ.


Сценічний продакшен live-performance MONATIK, танцювальні постановки, найвищий рівень унікального, сучасного студійного саунд-звучання, тому концерт дійсно обіцяє запам’ятатися надовго і залишить найяскравіші враження в спогадах.
Організатор шоу – компанія VIRUS Music, яку всі добре знають по великим сольним концертам MONATIK «Звучить» в Stereo Plaza, «Vitamin D» в Палаці Спорту і «Love It Ритм» на НСК Олімпійському. Також на рахунку «вірусів» великі денс-фестивалі Sensation, Global Gathering, Godskitchen, шоу Арміна ван Бюрена, Тієсто, Девіда Гетта, Бумбокс, RHYE, Bob Moses і багатьох інших.

1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Фото Савенко Ірина

PR Lucky Ukraine PR

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».