MONATIK, KAZKA, TVORCHI та інші українські зірки зібрали кошти на омріяні будинки переселенців

31 січня у Києві відбувся благодійний захід «CHARITY GALA DINNER». Гостей вечері гостинно приймав Fairmont Grand Hotel Kyiv.  Головна  мета вечора – допомога сім’ям, які втратили своє житло під час війни в Україні. Організаторами події став БФ Royal Charity. Під час благодійного аукціону вдалося зібрати 1 000 000 гривень, проте мета – 25 000 000. Усі зібрані кошти підуть на будівництво будинків для переселенців з Харкова, Херсону, Маріуполя, Бучі, Соледару та інших міст, що постраждали від окупації російських військ. 

Генеральним партнером стала компанія Module House. Саме вона побудує 2 великих кампуси, для сімей з гарячих точок України, які втратили свої будинки. Компанія Module House – перший український виробник повністю готових будинків. Нею розроблена та імплементована унікальна авторська технологія збірки модульних конструкцій. Це інноваційне рішення, яке не має аналогів в Україні і в світі. Виготовлення, доставка, монтаж і підключення будинку займає 3 місяці.

Транспортування повністю готового будинку здійснюється без шкоди для конструкції будинку, елементів оздоблення та комунікацій.

«Цей благодійний захід особисто для мене та компанії Module House є великою місією по відновленню Україні та можливості допомогти тим людям, які мріють знову бути вдома. Вдячні фонду Royal Charity за бездоганну організацію заходу та ідею! Разом побудуєм краще майбутнє України!», – зазначила Віта  Сніжко співзасновник Modulehouse. 

Підтримали благодійну вечерю відомі українські зірки:  MONATIK, KAZKA, гурт TVORCHI, DEMCHUK, DANIL MONACO, ANDRE KRICHE, ULIANA ROYCE та юні артисти Творчого об’єднання ПАРАДІЗ.  Ведучими вечора стали  Володимир Остапчук, Оля Цибульська та Кочдемир Ясмін Еліф.

Серед лотів було розіграно: легендарний журнал Time з обкладинкою президента України Володимира Зеленського та його підписом, колекційний годинник та дизайнерське пальто з підписом Валерія Залужного, колекційні монети від Національного Банку України, скандальний календар 5 каналу, особистий плащ NK, светр від MONATIK, платівка гурту KAZKA, брошка у вигляді колоска  від гурту TVORCHI, з якою вони виступали у фіналі Національного відбору Eurovision, уламок літака Мі8, який збили під час висадження десанту у місті  Гостомель 24 лютого, NFT від митця фінського походження VESA, пам’ятна монета, присвячена трагедії у Бучі.

Серед гостей вечора були присутні відомі бізнесмени країни, блогери та артисти: Анатолій Анатоліч, Mashukovsky, Анастасія Арбузова, Анна Алхім та інші. 

Партнерами заходу також стали: «Stella MARE», гастробар «Sosedi», «Суші Icons», торговий дім «Вина Свiту», GBar, «Andreas Móskin», «Моршинська», компанія STELVI, «Lazerom».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.