«Молодість» відкриває продаж абонементів на 51-й фестиваль

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відкриває продаж абонементів на 51-й фестиваль, що відбудеться у столиці України 1–7 грудня. Для студентів українських й іноземних вишів «Молодість» дає можливість отримати абонемент безплатно.

Поспішайте придбати повний фестивальний абонемент за ціною для «ранніх пташок» — 850 грн. Незабаром вартість абонемента зросте.

Студенти українських й іноземних вишів можуть отримати студентський абонемент безплатно — для цього просто потрібно долучити до заявки скан-копію чи фото студентського квитка.

Повернення й обмін абонементів можливі для обох категорій до початку фестивалю 1 грудня. У разі виникнення питань звертайтеся на пошту служби підтримки нашого квиткового партнера Ticketsbox: support@ticketsbox.com; або до квиткової служби фестивалю: tickets@molodist.com

Зазначимо, що абонемент не гарантує безлімітний доступ на всі сеанси — для доступу необхідно забронювати квиток. Бронювання та продаж квитків буде доступне на сервісі Ticketsbox після оголошення фестивального розкладу вже невдовзі — ми повідомимо про це окремо.

51-й кінофестиваль «Молодість» відбувається за підтримки Офісу  Президента України. Попри повномасштабне вторгнення Росії в Україну команда вирішила провести фестиваль в нових умовах — вдалося зберегти майже всі основні програми КМКФ: повнометражну, короткометражну та студентську секції Міжнародного конкурсу, Національний конкурс і позаконкурсні українські прем’єри, «Фестиваль фестивалів», програму фільмів на тематику ЛГБТКІ+ «Сонячний зайчик», «Опівнічний сеанс», 4MA: FORMA, «Скандинавську панораму», «100: Століття».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.