28 червня, о 15:00, до Дня Конституції, в Ірпені, на Київщині, відбудеться Всеукраїнський багатожанровий фестиваль мистецтв “Молодий Ірпінь”.

Захід відбудеться в легендарному в парку Незнайка, який названий на честь Миколи Носова — саме в Ірпені він творив дитячі казки про Незнайка. Вважається, що Ірпінь і є тим праобразом Квіткового міста Носова. Парк був відкритий до 110-річчя від дня народження письменника.

Подія відбудеться за підтримки Ірпінської міської ради.

Унікальність фестивалю в тому, що він не матиме жодних обмежень стосовно віку та жанру!

Номінації:

вокал

інструментальна музика

хореографія

поезія

проза

театральне мистецтво

Учасників оцінюватиме зіркове журі.

В рамках фестивалю відбудеться показ колекції вишиванок від https://www.instagram.com/vilna.ptaha.ua/

Ввечері після виступів конкурсантів відбудеться гала-концерт за участі спец-гостей та переможців.

Також на гостей заходу очікують цікаві конкурси та призи.

Генеральний партнер: сімейна агенція нерухомості Liberty.

Успішна компанія сучасного прогресивного формату! Команда сертифікованих професіоналів з багаторічним досвідом успішних продажів. Члени Асоціації фахівців нерухомості України.

Більше про компанію:

https://www.instagram.com/an.liberty.ua/

https://www.facebook.com/an.liberty.ua

Партнери: @vitmix.com.ua@vitmix.premium@viktoriya_makhoyan@viktoriya.salon@olesiatarasenko та ін.

Інформаційні партнери: @33_channel@armyfm, TuT-Ua.com, @vtrendi_com_ua@luckyukraine@irpinkids, ITVua.tv, @irpin24.7@bucha_pablik_number_1_@irpin_insta@irpin_04597@poglyadkyivregion@thebuchacity@bucha.life@irpin_nash

Довідки за телефоном: +38(093)152-60-05

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».