Могилевська та KAMALIYA отримали відзнаку за допомогу Україні під час війни 

Днями у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний захід “CHARITY 100ЛИЦЯ” 2023 під егідою ГО “Лікарський фронт”. Цього вечора відбувся благодійний аукціон та вручення нагород людям, які готові до самопожертви та волонтерства.

Урочистими відзнаками було нагороджено і українських зірок. 

Наталія Могилевська отримала відзнаку «За концертну діяльність для підтримки ЗСУ». 

«Я хочу подякувати всім нам, тому що ми всі вдома, тому що ми тут! Що кожну хвилину нам може прилетіти! Але саме зараз, більш за все, страждають наші воїни. Це жах! Тому, я хочу подякувати вам за те, що всі ми герої, ми тримаємося і допомагаємо один одному», – звернулася Могилевська зі сцени. 

Відзнаку «Народний волонтер року» отримала співачка KAMALIYA:

“1 260 000 грн.!

Саме таку суму зібрали під час аукціону Charity 100лиця на антидроновий комплекс «Простір»! Я вдячна організаторам, колегам-артистам, усім глядачам! Ви — неймовірні! Разом до Перемоги!”

З самого початку бойових дій в Україні Наталія Могилевська та KAMALIYA активно допомагають українцям: переселенцям, дитбудинкам, військовим. 

Артистки надають гуманітарну допомогу, збирають кошти для ЗСУ, виступають на благодійних заходах.

2022 року Наталія Могилевська разом з продюсером Нонною Кондрашовою представила дві театральні прем’єри – «Я вдома» та  «Доньки», які щоразу збирать аншлаги у різних куточках нашої країни.

Наступний спектакль артистки  “Доньки” відбудеться 12 лютого у Києві.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.