Сьогодні 2 серпня давайте привітаємо відому співачку країни Наталію Могилевську, яка святкує свої 47 років. Зірка заздалегідь повідомила, про те, що проведе цей день на сцені театру та готується зустрічати гостей під час моновистави «Я вдома».

«Для актриси велика радість грати виставу в свій День Народження!

Кожна зустріч з вами для мене подарунок! В День Народження – він особливий!», – коментує Наталя.

Кажуть, що серед гостей, в цей день планує буде поряд зі співачкою її коханий. Нагадаємо, що з перших днів війни Наталія Могилевська познайомилася з чоловіком, з яким продовжує будувати стосунки. Артистка тримає коханого в секреті , хоча не приховує, що закохана і щаслива.

Подія спектакля «Я вдома» відбудеться 2 серпня о 19.00 на сцені театру ім. Лесі Українки.

Квитки: https://kontramarka.ua/ru/natalia-mogilevska-56999.html

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».