Міжнародний день презерватива пройде в форматі історичної арт-виставки.

13 лютого в Києві відбудеться Міжнародний день презерватива. Це щорічна соціальна ініціатива, започаткована Фундацією АнтиСНІД-США (AHF), метою якої є популяризація безпечного сексу та презервативів як простого, зручного та надійного методу уникнення інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Близько 1 млн людей в усьому світі щодня заражаються інфекціями, що передаються статевим шляхом, а щорічний показник кількості захворювань на ВІЛ сягає 1,5 млн випадків. Шлях попередження цих хвороб дуже простий – використання презервативу.

13 лютого у київському мистецькому комплексі Artarea відбудеться виставка «Культура сексу крізь епохи». Арт-об’єкти та інсталяції розкажуть про розвиток сексуальної культури та безпечного сексу в різні періоди, характерні для нього атрибути, особливості сприйняття людьми власної сексуальності, а також інші цікаві факти.

Про міфи та проблеми сучасної секс-культури розповість біологиня та медична журналістка – Дарка Озерна й відповість на всі питання.

Захід є частиною міжнародної кампанії «Always In Fashion», а його метою є показати молоді, що питання відношення до безпечного сексу еволюціонувало разом з суспільством та залишається в топі актуальних.

Коли: 13.02.20200 з 13:00 до 17:00.

Де: м. Київ, вул. Софіївська, 11/15, мистецький комплекс Artarea.

Вхід вільний.

ПРО ФУНДАЦІЮ AHF (Фундація АнтиСНІД-США) – одна з найбільших неурядових організацій, що реалізує програми з профілактики та тестування на ВІЛ, лікування та підтримки понад 1,3 млн пацієнтів з ВІЛ у 43 країнах світу, в тому числі й в Україні.

AHF Ukraine (Фундація АнтиСНІД-США в Україні) – українське Представництво AHF. Зусиллями Фундації у 2019 році в Україні 151 тис. людей пройшли тестування на ВІЛ, понад 40 тис. ВІЛ-позитивних пацієнтів отримали безкоштовні медичні послуги у 15 регіонах України. 50 млн грн – вклад Фундації в систему охорони здоров’я України для підтримки профілактики, тестування та лікування ВІЛ і супутніх захворювань. Фундація АнтиСНІД-США в Україні забезпечує зв’язок лікаря з пацієнтом на всіх стадіях діагностики та лікування ВІЛ, покриває витрати на проведення дороговартісних обстежень, забезпечує безкоштовне лікування та профілактику опортуністичних інфекцій людей з ВІЛ, забезпечує пацієнтів можливістю звернутися до лікаря в зручний для пацієнта час – через співпрацю з лікарями державних закладів тощо.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian