✊🇺🇦 🇨🇭23 березня в центрі Цюриху (Швейцарія) відбувся мітинг на підтримку України.

Мітинг проходить у центрі міста біля Мерії Цюріху Stadthaus Zürich, над яким майоріє український прапор. Серед учасників мітингу були як українці, так і росіяні, які живуть в Швейцарії та не згодні з політикою керівництва Росії.

Кожна така акція збирає людей, які вимагають від Росії припинити агресію і вивести свої війська з України.

До мітингу приєдналася громадська діячка, голова World Woman Club Kyiv region Тарасенко Олеся з родиною. «Серед мітингуючих я бачила багато росіян і це дуже важливо. Українське інформаційне військо змогло пробити цю залізну завісу та достукатися до російських сердець. Я вдячна тим росіянам, які нас підтримують, виходять на вулиці і борються. Борються щоденно за нас і за себе. Тому що борються за мир», зазначила Олеся Тарасенко.

Кожну середу Ви можете приєднатися до цього мітингу в Цюріху о 17-00.

Lucky Ukraine 🇺🇦

World Woman Club Ukraine

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian