Cелебріті, шоу-програма, VIP-гості, аукціон, благодійні проєкти, ексклюзивні покази, презентація соціальних стартапів, насичена шоу-програма – усе це вас очікує на головній благодійній події року “Місіс Київ 2021”, що відбудеться 1 листопада у Caribbean Club.

Головний приз переможниці- Круїзний тур по середземномор‘ю від незалежного партнера «InCruises independent partners”

VIP-гості заходу: українські зірки, представники шоу-бізнесу, власники великих корпорацій,керівники українських і зарубіжних компаній.

Мета проєкту – допомогти фіналісткам у реалізації їхніх благодійних проєктів, які вони презентуватимуть на події.
Місія конкурсу – продемонструвати багатогранну Красу всередині і ззовні кожної Королеви – фіналістки як представниці української нації, жінки – берегині, успішної бізнес- леді, яка прагне допомогти врятувати Світ, нести добро на цю Землю.

Фіналістки конкурсу – це гарні, успішні леді віком від 35 до 45 років, кожна з яких мріє нести благо всьому Людству. У рамках заходу конкурсантки представлятимуть свій благодійний проєкт.

Жовтень — місяць боротьби проти раку грудей, тому у рамках головної благодійної події року будуть запрошені «Дівчата-Амазонки» від “Української Федерації боротьби проти раку”.

Одній з «Амазонок» буде зроблений подарунок у вигляді безкоштовної реконструкції грудей від офіційного партнеру з імплантів «Motiva» і пластичного хірурга Дениса Карпегіна.
За підтримки МГО «Альянс-Доброчинність» відбудеться благодійний аукціон, кошти яких будуть перераховані хворим на рак грудей людям, які проходять реабілітацію.

Власник проєкту Світлана Сенчук – співзасновник торгової марки «Красота Потребує», директор Київської філії, організатор проєкту «Місіс Київ», переможниця конкурсу краси «Топ Краса – 2019″, фіналістка загальнонаціонального проекту “Місіс Відкритий Світ Україна 2020”, займається благодійною діяльністю та допомагає у реалізації соціальних стартапів учасниць у рамках проєкту «Краса Потребує».

Інформаційна підтримка: ImperI, 33 канал, АЛЛАТРА ТВ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО 1 NEWS, MoDHe ЖИТТЯ З ПАРА SOLO, HAPPY STAR, COSMOLADY, AUTO lady, Lucky Ukraine, Lucky Ukraine PR agency, Queen&parners magazine

Viber: 0950307993

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».