Міністр МВС Денис Монастирський разом з Тіною Кароль нагородили дітей, які допомагають наближати перемогу

19 лютого, у День Святого Миколая, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський разом з Тіною Кароль вручили подарунки юним українцям, які проявили сміливість та героїзм під час війни.

Серед нагороджених – діти, які допомагають поліцейським, рятувальникам, нацгвардійцям та прикордонникам давати відсіч ворогу. Кожен та кожна з нагороджених сьогодні робить свій маленький, але значний внесок у майбутню перемогу України. «Ваші історії надихають не лише мене, а й увесь наш великий колектив та всю країну. Цей непростий час показує, що герої серед нас», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Разом з міністром внутрішніх справ дітей-героїв нагороджувала українська співачка Тіна Кароль. «Серед вас точно є майбутні міністри, співачки, лікарі, а можливо і президент. Кожен з вас вже сьогодні став особистістю та, проявивши надзвичайну сміливість, є невід’ємною частинкою нашої держави», – сказала вона.

Після нагородження Тіна Кароль у колі з дітьми заспівали композицію «Україна – це ти».

Також сьогодні, 19 грудня, Фонд Тіни Кароль надав допомогу Черкаському обласному онкологічному диспансеру, передавши до дитячого відділення необхідний запас медикаментів та спеціальний холодильник для їхнього зберігання. У межах своєї діяльності фонд надав допомогу завдяки пожертві, отриманої від зборів з концерту на підтримку України VOICE of PIACE, який пройшов у Алмати у липні цього року. 

«Боротися із хворобою на тлі війни – подвійне випробування для наших дітей. Діти, які борються з онкологією, потребують ліків негайно, у них немає часу чекати  завтра. Мій фонд докладе всіх зусиль, щоб наша допомога була вчасною», – каже Тіна Кароль.

Фонд співачки також оприлюднив суспільний звіт за 2022 рік, згідно з яким  надано допомогу онко лікарням у Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Мукачеві, Харкові, Луцьку, Одесі, Львові та Дергачі на загальну суму понад 1 500 000 гривень.

Окремим напрямком роботи фонду у 2022 році стала допомога українцям, які постраждали від воєнних дій росії проти України, а також підтримка дітей військових.

Зокрема, Фонд Тіни Кароль придбав квартиру сім’ї 9-річного Єгора з Маріуполя, який вів щоденник з окупованого міста; реалізував проєкт співачки «Шкільний рюкзак», в рамках якого було закуплено необхідне шкільне приладдя для дітей полку «Азов», які пішли до першого класу; закупив автомобіль для розвідувальної групи, де служить Даніель Салем; придбав утеплену форму для прикордонних загонів ЗСУ. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.